S4010VS3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4010VS3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4010VS3
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS 400V 10A TO-251
Ngā Rauemi: S4010VS3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4010VS3
Tau Wae S4010VS3 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS 400V 10A TO-251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5477 pcs Pepa Raraunga S4010VS3.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-251AA
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Bulk Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Ētahi Ingoa F5304
S4010VS3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-251AA
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 8mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 500µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4010RS2
S4010RS2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON_ISO 400V 10A TO220
I roto i te taonga: 62333 pcs
Tikiake: S4010RS2.pdf
RFQ
S4010R
S4010R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 400V 10A TO-220