S4006VS2TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4006VS2TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4006VS2TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS 400V 6A TO-251
Ngā Rauemi: 1.S4006VS2TP.pdf2.S4006VS2TP.pdf3.S4006VS2TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4006VS2TP
Tau Wae S4006VS2TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS 400V 6A TO-251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89607 pcs Pepa Raraunga 1.S4006VS2TP.pdf2.S4006VS2TP.pdf3.S4006VS2TP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Tube Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 3.8A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 200µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4006NTP
S4006NTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 400V 6A TO263
I roto i te taonga: 63251 pcs
Tikiake: S4006NTP.pdf
RFQ
S4006VS2
S4006VS2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENSITIVE 400V 6A TO-251AA