S4006NTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4006NTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 400V 6A TO263
Ngā Rauemi: 1.S4006NTP.pdf2.S4006NTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4006NTP
Tau Wae S4006NTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 400V 6A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 63251 pcs Pepa Raraunga 1.S4006NTP.pdf2.S4006NTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 6A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 3.8A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4006NS3TP
S4006NS3TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SEN SCR 600V 6A TO263
I roto i te taonga: 90503 pcs
Tikiake: S4006NS3TP.pdf
RFQ
S4006RS265
S4006RS265
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SEN SCR 400V 6A 200A TO220
I roto i te taonga: 62606 pcs
Tikiake: S4006RS265.pdf
RFQ
S4006V
S4006V
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 400V 6A TO-251AA