S4003LS2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4003LS2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENSITIVE GATE 3.0A 400V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4003LS2
Tau Wae S4003LS2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENSITIVE GATE 3.0A 400V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4467 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 3A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 3A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 1.9A I teie nei - Tae Atu (Tae) 2µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 25A, 30A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 200µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4004DS2RP
S4004DS2RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS 400V 4A SMT TO-252AA