S4004VS2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4004VS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4004VS2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENSITIVE 400V 4A TO-251AA
Ngā Rauemi: S4004VS2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4004VS2
Tau Wae S4004VS2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENSITIVE 400V 4A TO-251AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4108 pcs Pepa Raraunga S4004VS2.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Bulk Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 4A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 4A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 2.5A I teie nei - Tae Atu (Tae) 2µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 25A, 30A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 200µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4006DS3RP
S4006DS3RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS 400V 6A TO-252
I roto i te taonga: 139356 pcs
Tikiake: S4006DS3RP.pdf
RFQ
S4004DS1RP
S4004DS1RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS 400V 4A TO252-3
I roto i te taonga: 114348 pcs
Tikiake: S4004DS1RP.pdf
RFQ
S4004VS2TP
S4004VS2TP
Whakaahuatanga: SCR SENS 400V 4A TO-251