S2006FS31
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2006FS31 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2006FS31
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS 200V 6A TO-202
Ngā Rauemi: 1.S2006FS31.pdf2.S2006FS31.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2006FS31
Tau Wae S2006FS31 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS 200V 6A TO-202 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4961 pcs Pepa Raraunga 1.S2006FS31.pdf2.S2006FS31.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 200V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-202
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Bulk Paa / Case TO-202 Long Tab
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 200V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-202 I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 3.8A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 8mA