S2006F1-TYPE41
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2006F1-TYPE41 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2006F1-TYPE41
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 200V 6A TO-202
Ngā Rauemi: 1.S2006F1-TYPE41.pdf2.S2006F1-TYPE41.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2006F1-TYPE41
Tau Wae S2006F1-TYPE41 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 200V 6A TO-202 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4898 pcs Pepa Raraunga 1.S2006F1-TYPE41.pdf2.S2006F1-TYPE41.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 200V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-202
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Bulk Paa / Case TO-202 Long Tab
Ētahi Ingoa Q1057038 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 200V 6A Standard Recovery Through Hole TO-202
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 3.8A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S2006DS3RP
S2006DS3RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS 200V 6A TO-252
I roto i te taonga: 4917 pcs
Tikiake: S2006DS3RP.pdf
RFQ
S2006DS3TP
S2006DS3TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4075 pcs
Tikiake: S2006DS3TP.pdf
RFQ
S2006L
S2006L
Whakaahuatanga: SCR NON-SENSITIVE GATE 6.0A 200V
Tikiake: S2006L.pdf
S2006FS211
S2006FS211
Whakaahuatanga: SCR SENS 200V 6A TO-202
Tikiake: S2006FS211.pdf
S2006FS21
S2006FS21
Tikiake: S2006FS21.pdf
S2006F1
S2006F1
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 6A TO-202