S2004VS1TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2004VS1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2004VS1TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS 200V 4A TO-251
Ngā Rauemi: 1.S2004VS1TP.pdf2.S2004VS1TP.pdf3.S2004VS1TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2004VS1TP
Tau Wae S2004VS1TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS 200V 4A TO-251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5729 pcs Pepa Raraunga 1.S2004VS1TP.pdf2.S2004VS1TP.pdf3.S2004VS1TP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 200V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Tube Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 200V 4A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 4A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 2.5A I teie nei - Tae Atu (Tae) 2µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 25A, 30A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 4mA