S2004DS1TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2004DS1TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS 200V 4A TO-252
Ngā Rauemi: 1.S2004DS1TP.pdf2.S2004DS1TP.pdf3.S2004DS1TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2004DS1TP
Tau Wae S2004DS1TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS 200V 4A TO-252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5984 pcs Pepa Raraunga 1.S2004DS1TP.pdf2.S2004DS1TP.pdf3.S2004DS1TP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 200V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Tube Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ētahi Ingoa S2004DS1 Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 200V 4A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 4A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 2.5A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 2µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 25A, 30A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 4mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50µA