RXEF375K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF375K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RXEF375K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 72V 3.75A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RXEF375K.pdf2.RXEF375K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RXEF375K
Tau Wae RXEF375K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 72V 3.75A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183934 pcs Pepa Raraunga 1.RXEF375K.pdf2.RXEF375K.pdf
Momotuhi - Max 72V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 24s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 1.035" Dia x 0.118" T (26.30mm x 3.00mm) Raupapa PolySwitch®, RXEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 80 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RF2713-000
RXEF375KHF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.400" (10.15mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.224" (31.10mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 3.75A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 7.5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3.75A Whakaaetanga CQC, CSA, TUV, UL