RXEF375-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF375-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RXEF375-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 72V 3.75A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RXEF375-2.pdf2.RXEF375-2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RXEF375-2
Tau Wae RXEF375-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 72V 3.75A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5154 pcs Pepa Raraunga 1.RXEF375-2.pdf2.RXEF375-2.pdf
Momotuhi - Max 72V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 24s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 1.071" Dia x 0.118" T (27.20mm x 3.00mm) Raupapa PolySwitch®, RXEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 80 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Whakahaere Arataki 0.400" (10.15mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.252" (31.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 3.75A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 7.5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3.75A Whakaaetanga CQC, CSA, TUV, UL