RXEF135K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF135K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RXEF135K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RXEF135K.pdf2.RXEF135K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RXEF135K
Tau Wae RXEF135K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 326525 pcs Pepa Raraunga 1.RXEF135K.pdf2.RXEF135K.pdf
Momotuhi - Max 72V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 9.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.535" Dia x 0.118" T (13.58mm x 3.00mm) Raupapa PolySwitch®, RXEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 300 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 120 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa F97722-000
RF2701-000
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.199" (5.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.776" (19.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 2.7A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.35A Whakaaetanga CQC, CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RXEF135-1
RXEF135-1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL
I roto i te taonga: 292496 pcs
Tikiake: RXEF135-1.pdf
RFQ
RXEF135-AP
RXEF135-AP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 308331 pcs
Tikiake: RXEF135-AP.pdf
RFQ
RXEF135K-AP
RXEF135K-AP