RXEF135-AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF135-AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RXEF135-AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RXEF135-AP.pdf2.RXEF135-AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RXEF135-AP
Tau Wae RXEF135-AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 308331 pcs Pepa Raraunga 1.RXEF135-AP.pdf2.RXEF135-AP.pdf
Momotuhi - Max 72V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 9.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.571" Dia x 0.118" T (14.50mm x 3.00mm) Raupapa PolySwitch®, RXEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 300 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 120 mOhms