RUEF300K-AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RUEF300K-AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RUEF300K-AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RUEF300K-AP.pdf2.RUEF300K-AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RUEF300K-AP
Tau Wae RUEF300K-AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 195746 pcs Pepa Raraunga 1.RUEF300K-AP.pdf2.RUEF300K-AP.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 10.8s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.449" L x 0.118" W (11.40mm x 3.00mm) Raupapa PolySwitch®, RUEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 80 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 20 mOhms
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RUEF300K-APCT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.199" (5.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 6A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3A Whakaaetanga CQC, CSA, TUV, UL