RUEF300-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RUEF300-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RUEF300-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RUEF300-2.pdf2.RUEF300-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RUEF300-2
Tau Wae RUEF300-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 205477 pcs Pepa Raraunga 1.RUEF300-2.pdf2.RUEF300-2.pdf
Momotuhi - Max 30V Te wa ki te haere 10.8s
Te matotoru (Max) - Rahi / Rahi 0.449" L x 0.118" W (11.40mm x 3.00mm)
Raupapa PolySwitch®, RUEF Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RUEF300-2HFCT
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.199" (5.05mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
Whakaahuatanga Taipitopito PTC Resettable Fuse 30V 3A Ih Through Hole Radial, Disc I teie nei - Te haere (Te) 6A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RUEF250U-2
RUEF250U-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 2.5A RADIAL
I roto i te taonga: 274681 pcs
Tikiake: RUEF250U-2.pdf
RFQ
RUEF300
RUEF300
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL