RUEF135S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RUEF135S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RUEF135S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RUEF135S.pdf2.RUEF135S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RUEF135S
Tau Wae RUEF135S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 331767 pcs Pepa Raraunga 1.RUEF135S.pdf2.RUEF135S.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 7.3s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm) Raupapa PolySwitch®, RUEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 130 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 40 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RF2766-000
RUEF135SHF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.199" (5.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 2.7A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.35A Whakaaetanga CQC, CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RUEF160-AP
RUEF160-AP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 1.6A RADIAL
I roto i te taonga: 355382 pcs
Tikiake: RUEF160-AP.pdf
RFQ
RUEF135
RUEF135
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL