RUEF135-AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RUEF135-AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RUEF135-AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RUEF135-AP.pdf2.RUEF135-AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RUEF135-AP
Tau Wae RUEF135-AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 314836 pcs Pepa Raraunga 1.RUEF135-AP.pdf2.RUEF135-AP.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 7.3s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm) Raupapa PolySwitch®, RUEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 130 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 40 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RF2763-000
RUEF135-APHF
RUEF135-APHF-ND
RUEF135-APHFTB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.199" (5.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 2.7A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.35A Whakaaetanga CQC, CSA, TUV, UL