ROV07H681K
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H681K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H681K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H681K
Tau Wae ROV07H681K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4469 pcs Pepa Raraunga ROV07H681K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa C75882-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 560V
Maximum AC Volts 420V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 56J Whakaahuatanga Taipitopito 680V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 80pF @ 1kHz