ROV07H680K
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H680K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 500A DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H680K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H680K
Tau Wae ROV07H680K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 500A DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5106 pcs Pepa Raraunga ROV07H680K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61.2V
Varistor Voltage (Max) 74.8V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa C40082-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 56V
Maximum AC Volts 40V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 5.4J Whakaahuatanga Taipitopito 68V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 500A Capacitance @ Frequency 1120pF @ 1kHz