ROV07H331K-S
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H331K-S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 330V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H331K-S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H331K-S
Tau Wae ROV07H331K-S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 330V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5801 pcs Pepa Raraunga ROV07H331K-S.pdf
Varistor Voltage (Typ) 330V Varistor Voltage (Min) 297V
Varistor Voltage (Max) 363V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa D68520-000
ROV07H-331K-S
ROV07H-331K-S-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 275V
Maximum AC Volts 210V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 28J Whakaahuatanga Taipitopito 330V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 140pF @ 1kHz