ROV07H330K
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H330K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 33V 500A DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H330K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H330K
Tau Wae ROV07H330K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 33V 500A DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4334 pcs Pepa Raraunga ROV07H330K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 33V Varistor Voltage (Min) 29.7V
Varistor Voltage (Max) 36.3V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa D07930-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 26V
Maximum AC Volts 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 2.8J Whakaahuatanga Taipitopito 33V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 500A Capacitance @ Frequency 1840pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV07H330K-2
ROV07H330K-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 33V 500A DISC 7MM