ROV07-151K
Hua Hua
Tau Wae: ROV07-151K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07-151K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07-151K
Tau Wae ROV07-151K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5188 pcs Pepa Raraunga ROV07-151K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa D89999-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 125V
Maximum AC Volts 95V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 11J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.2kA Capacitance @ Frequency 370pF @ 1kHz