ROV07-121K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROV07-121K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07-121K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07-121K
Tau Wae ROV07-121K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5841 pcs Pepa Raraunga ROV07-121K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 120V Varistor Voltage (Min) 108V
Varistor Voltage (Max) 132V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa E66548-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 100V
Maximum AC Volts 75V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 8.0J Whakaahuatanga Taipitopito 120V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.2kA Capacitance @ Frequency 457pF @ 1kHz