ROV05H220L-S
Hua Hua
Tau Wae: ROV05H220L-S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 250A DISC 5MM
Ngā Rauemi: ROV05H220L-S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV05H220L-S
Tau Wae ROV05H220L-S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 250A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4902 pcs Pepa Raraunga ROV05H220L-S.pdf
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 18.7V
Varistor Voltage (Max) 25.3V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Ētahi Ingoa D15292-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 18V
Maximum AC Volts 14V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.80J Whakaahuatanga Taipitopito 22V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 250A Capacitance @ Frequency 1230pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV05H241K
ROV05H241K
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 800A DISC 5MM
I roto i te taonga: 4309 pcs
Tikiake: ROV05H241K.pdf
RFQ
ROV05H221K
ROV05H221K
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 800A DISC 5MM
I roto i te taonga: 5245 pcs
Tikiake: ROV05H221K.pdf
RFQ
ROV05H220L
ROV05H220L
Whakaahuatanga: VARISTOR 22V 250A DISC 5MM
Tikiake: ROV05H220L.pdf
ROV05H220L-S-2
ROV05H220L-S-2