ROV05H201K
Hua Hua
Tau Wae: ROV05H201K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 800A DISC 5MM
Ngā Rauemi: ROV05H201K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV05H201K
Tau Wae ROV05H201K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 800A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4950 pcs Pepa Raraunga ROV05H201K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 180V
Varistor Voltage (Max) 220V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Ētahi Ingoa E16347-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 8.5J Whakaahuatanga Taipitopito 200V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 800A Capacitance @ Frequency 85pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV05H201K-S
ROV05H201K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 200V 800A DISC 5MM