ROV05-220L-S
Hua Hua
Tau Wae: ROV05-220L-S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Ngā Rauemi: ROV05-220L-S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV05-220L-S
Tau Wae ROV05-220L-S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 100A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4373 pcs Pepa Raraunga ROV05-220L-S.pdf
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 18.7V
Varistor Voltage (Max) 25.3V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Ētahi Ingoa D82274-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 18V
Maximum AC Volts 14V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.70J Whakaahuatanga Taipitopito 22V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 100A Capacitance @ Frequency 1233pF @ 1kHz