ROV05-201K
Hua Hua
Tau Wae: ROV05-201K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 400A DISC 5MM
Ngā Rauemi: ROV05-201K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV05-201K
Tau Wae ROV05-201K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 400A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5943 pcs Pepa Raraunga ROV05-201K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 180V
Varistor Voltage (Max) 220V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Ētahi Ingoa F14240-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 7.1J Whakaahuatanga Taipitopito 200V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 400A Capacitance @ Frequency 85pF @ 1kHz