QJ6016NH4RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
QJ6016NH4RP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QJ6016NH4RP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua ALTERNISTOR TRIAC 16A TO263
Ngā Rauemi: QJ6016NH4RP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QJ6016NH4RP
Tau Wae QJ6016NH4RP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga ALTERNISTOR TRIAC 16A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36717 pcs Pepa Raraunga QJ6016NH4RP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa F10273CT
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA