QJ6016LH4TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
QJ6016LH4TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QJ6016LH4TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua ALTERNISTOR TRIAC 16A TO220
Ngā Rauemi: QJ6016LH4TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QJ6016LH4TP
Tau Wae QJ6016LH4TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga ALTERNISTOR TRIAC 16A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72288 pcs Pepa Raraunga QJ6016LH4TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB
Raupapa - Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab
Ētahi Ingoa F10270 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Through Hole ITO-220AB I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA Whirihoranga Single