QJ4008DH3TP
Hua Hua
Tau Wae: QJ4008DH3TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALT 8A 400V TO-252 D-PAK
Ngā Rauemi: QJ4008DH3TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QJ4008DH3TP
Tau Wae QJ4008DH3TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALT 8A 400V TO-252 D-PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60146 pcs Pepa Raraunga QJ4008DH3TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa QJxx08xHx Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ētahi Ingoa F11737 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 8A Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 70A, 84A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 25mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 10mA Whirihoranga Single