QJ4006VH3TP
Hua Hua
Tau Wae: QJ4006VH3TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALT 6A 400V TO-251 V-PAK
Ngā Rauemi: QJ4006VH3TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QJ4006VH3TP
Tau Wae QJ4006VH3TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALT 6A 400V TO-251 V-PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78790 pcs Pepa Raraunga QJ4006VH3TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-251AA
Raupapa QJxx06xHx Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Ētahi Ingoa F11734 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 6A Through Hole TO-251AA I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 60A, 72A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 25mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 10mA Whirihoranga Single