Q601E3RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q601E3RP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92
Ngā Rauemi: Q601E3RP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q601E3RP
Tau Wae Q601E3RP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104841 pcs Pepa Raraunga Q601E3RP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-92
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Tae Mahi -65°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 1A Through Hole TO-92 I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 1A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 16.7A, 60A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 15mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 10mA Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Q6016RH4TP
Q6016RH4TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
I roto i te taonga: 63533 pcs
Tikiake: Q6016RH4TP.pdf
RFQ
Q6025L659
Q6025L659
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TO220
I roto i te taonga: 48404 pcs
Tikiake: Q6025L659.pdf
RFQ
Q601E4
Q601E4
Whakaahuatanga: TRIAC 600V 1A TO92
Tikiake: Q601E4.pdf
Q6016RH4
Q6016RH4
Tikiake: Q6016RH4.pdf
Q6016RH6
Q6016RH6
Tikiake: Q6016RH6.pdf
Q601E3
Q601E3
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92