Q6016RH6
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6016RH6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q6016RH6
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Ngā Rauemi: 1.Q6016RH6.pdf2.Q6016RH6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q6016RH6
Tau Wae Q6016RH6 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77728 pcs Pepa Raraunga 1.Q6016RH6.pdf2.Q6016RH6.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Through Hole TO-220AB
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 70mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 80mA
Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Q6025J6TP
Q6025J6TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 600V TO218X
I roto i te taonga: 25501 pcs
Tikiake: Q6025J6TP.pdf
RFQ
Q601E3
Q601E3
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92
I roto i te taonga: 120168 pcs
Tikiake: Q601E3.pdf
RFQ
Q601E3RP
Q601E3RP
Tikiake: Q601E3RP.pdf
Q6016RH657
Q6016RH657
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Tikiake: Q6016RH657.pdf
Q6016RH6TP
Q6016RH6TP
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO2
Tikiake: Q6016RH6TP.pdf
Q601E4
Q601E4
Whakaahuatanga: TRIAC 600V 1A TO92