Q6010LTH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6010LTH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q6010LTH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC INT TRIGGER 600V 10A TO220
Ngā Rauemi: 1.Q6010LTH.pdf2.Q6010LTH.pdf3.Q6010LTH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q6010LTH
Tau Wae Q6010LTH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC INT TRIGGER 600V 10A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65809 pcs Pepa Raraunga 1.Q6010LTH.pdf2.Q6010LTH.pdf3.Q6010LTH.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Triac Momo Internally Triggered
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Internally Triggered 600V 10A Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 60mA
Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Q6010NH5RP
Q6010NH5RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 600V 10A TO263
I roto i te taonga: 72994 pcs
Tikiake: Q6010NH5RP.pdf
RFQ
Q6010LT
Q6010LT
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC INT TRIGGER 600V 10A TO220