Q6010L5TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6010L5TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q6010L5TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC 600V 10A TO220
Ngā Rauemi: 1.Q6010L5TP.pdf2.Q6010L5TP.pdf3.Q6010L5TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q6010L5TP
Tau Wae Q6010L5TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC 600V 10A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106719 pcs Pepa Raraunga 1.Q6010L5TP.pdf2.Q6010L5TP.pdf3.Q6010L5TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Standard Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB-L
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab Ētahi Ingoa F7244
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Standard 600V 10A Through Hole TO-220AB-L
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA