Q4008VH3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4008VH3TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q4008VH3TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO251
Ngā Rauemi: 1.Q4008VH3TP.pdf2.Q4008VH3TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q4008VH3TP
Tau Wae Q4008VH3TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67185 pcs Pepa Raraunga 1.Q4008VH3TP.pdf2.Q4008VH3TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 8A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 15mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 10mA Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Q4010L5
Q4010L5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC 400V 10A TO220
I roto i te taonga: 73627 pcs
Tikiake: Q4010L5.pdf
RFQ
Q4008VH3
Q4008VH3
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO251