Q4008RH4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4008RH4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q4008RH4
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO220
Ngā Rauemi: 1.Q4008RH4.pdf2.Q4008RH4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q4008RH4
Tau Wae Q4008RH4 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61408 pcs Pepa Raraunga 1.Q4008RH4.pdf2.Q4008RH4.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Non-Isolated Tab
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 8A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 35mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA