Q4004F312
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4004F312 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q4004F312
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 400V 4A TO202
Ngā Rauemi: 1.Q4004F312.pdf2.Q4004F312.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q4004F312
Tau Wae Q4004F312 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 400V 4A TO202 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5701 pcs Pepa Raraunga 1.Q4004F312.pdf2.Q4004F312.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 2V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-202
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-202 Long Tab Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Through Hole TO-202
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 4A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 46A, 55A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 20mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 10mA
Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Q4004F42
Q4004F42
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC 400V 4A TO202
I roto i te taonga: 4885 pcs
Tikiake: Q4004F42.pdf
RFQ
Q4004F441
Q4004F441
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4901 pcs
Tikiake: Q4004F441.pdf
RFQ
Q4004F31
Q4004F31
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 400V 4A TO202