Q4004D4RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q4004D4RP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC 400V 4A TO252
Ngā Rauemi: 1.Q4004D4RP.pdf2.Q4004D4RP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q4004D4RP
Tau Wae Q4004D4RP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC 400V 4A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108227 pcs Pepa Raraunga 1.Q4004D4RP.pdf2.Q4004D4RP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Standard Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Standard 400V 4A Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 4A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 46A, 55A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 25mA Whirihoranga Single