Q2006LH4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q2006LH4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q2006LH4
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 200V 6A TO220
Ngā Rauemi: Q2006LH4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q2006LH4
Tau Wae Q2006LH4 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 200V 6A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6028 pcs Pepa Raraunga Q2006LH4.pdf
Momotuhi - Tae Atu 200V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 6A Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 35mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA