Q2006DH4RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q2006DH4RP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 200V 6A TO252
Ngā Rauemi: Q2006DH4RP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q2006DH4RP
Tau Wae Q2006DH4RP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 200V 6A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4059 pcs Pepa Raraunga Q2006DH4RP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 200V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 6A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 55A, 65A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 35mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA