PSR032FL0800Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSR032FL0800Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 800A 700VAC/600VDC
Ngā Rauemi: 1.PSR032FL0800Z.pdf2.PSR032FL0800Z.pdf
Waehere Stock 364 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 364 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSR032FL0800Z
Tau Wae PSR032FL0800Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 800A 700VAC/600VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 364 pcs Pepa Raraunga 1.PSR032FL0800Z.pdf2.PSR032FL0800Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Rahi / Rahi 2.008" L x 2.362" W x 2.598" H (51.00mm x 60.00mm x 66.00mm) Raupapa POWR-SPEED® PSR
Wā Whakautu Fast Paa / Case -
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Bolt Mount
Te whakarewa I²t 60125 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Momo Momo Square Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 800A Katoa -