PSR032FL0700Z
Hua Hua
Tau Wae: PSR032FL0700Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 700A 700VAC/600VDC
Ngā Rauemi: 1.PSR032FL0700Z.pdf2.PSR032FL0700Z.pdf
Waehere Stock 323 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 323 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSR032FL0700Z
Tau Wae PSR032FL0700Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 700A 700VAC/600VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 323 pcs Pepa Raraunga 1.PSR032FL0700Z.pdf2.PSR032FL0700Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Rahi / Rahi 2.008" L x 2.362" W x 2.598" H (51.00mm x 60.00mm x 66.00mm) Raupapa POWR-SPEED® PSR
Wā Whakautu Fast Paa / Case -
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Bolt Mount
Te whakarewa I²t 51191 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Momo Momo Square Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 700A Katoa -