P5103ACL60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P5103ACL60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P5103ACL60
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC SYM 3CHP 420V 150A TO220
Ngā Rauemi: P5103ACL60.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P5103ACL60
Tau Wae P5103ACL60 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC SYM 3CHP 420V 150A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39021 pcs Pepa Raraunga P5103ACL60.pdf
Tuhinga o mua - I te State 8V Momotuhi - Tae Atu 420V
Tuhinga o mua - Breakover 600V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 No Tab
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 40pF, 60pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P5103ABL
P5103ABL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR 3CHP 420V 250A TO-220
I roto i te taonga: 38492 pcs
Tikiake: P5103ABL.pdf
RFQ
P5103ACL
P5103ACL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR 3CHP 420V 150A TO-220