P5103AC60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P5103AC60
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC SYM 3CHP 420V 150A TO220
Ngā Rauemi: P5103AC60.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P5103AC60
Tau Wae P5103AC60 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC SYM 3CHP 420V 150A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5015 pcs Pepa Raraunga P5103AC60.pdf
Tuhinga o mua - I te State 8V Momotuhi - Tae Atu 420V
Tuhinga o mua - Breakover 600V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 No Tab
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 40pF, 60pF