P3100SCMCRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P3100SCMCRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P3100SCMCRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR 275V 400A SURGE D0-214
Ngā Rauemi: P3100SCMCRP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P3100SCMCRP
Tau Wae P3100SCMCRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR 275V 400A SURGE D0-214 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4884 pcs Pepa Raraunga P3100SCMCRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 5V Momotuhi - Tae Atu 275V
Tuhinga o mua - Breakover 350V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa P3100SC MC RP
P3100SC MC RP-ND
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 45pF