P3100SCLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P3100SCLRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P3100SCLRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 275V 400A DO-214AA
Ngā Rauemi: P3100SCLRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P3100SCLRP
Tau Wae P3100SCLRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 275V 400A DO-214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85649 pcs Pepa Raraunga P3100SCLRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 275V
Tuhinga o mua - Breakover 350V Raupapa SIDACtor®
Packaging Original-Reel® Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa P3100SCLRPDKR Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 70pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P3100SARP
P3100SARP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR 275V SURGE SUP SMD
I roto i te taonga: 4972 pcs
Tikiake: P3100SARP.pdf
RFQ
P3100SCMC
P3100SCMC
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC MC BI 275V 400A DO-214AA
I roto i te taonga: 6005 pcs
Tikiake: P3100SCMC.pdf
RFQ
P3100SC
P3100SC
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 275V 400A DO-214AA