P2500AA61L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P2500AA61L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC 1CHP 240V 150A 61TYP TO220
Ngā Rauemi: P2500AA61L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P2500AA61L
Tau Wae P2500AA61L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC 1CHP 240V 150A 61TYP TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5781 pcs Pepa Raraunga P2500AA61L.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 240V
Tuhinga o mua - Breakover 290V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-2
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 35pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P25-E5039
P25-E5039
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONTACTORS
I roto i te taonga: 512 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: CONTACTORS
I roto i te taonga: 605 pcs
Tikiake:
RFQ
P2500AA61
P2500AA61
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC 1CHP 240V 150A TYP61 TO220
I roto i te taonga: 4514 pcs
Tikiake: P2500AA61.pdf
P250
P250
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: PROBE OSC 250MHZ X100 1.2M CABLE
I roto i te taonga: 1872 pcs
Tikiake: P250.pdf
P2500Q22CLRP
P2500Q22CLRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: THYRISTOR QFN 3.3X3.3 2L
P2500MHA0G
P2500MHA0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 25A P2500
Tikiake: P2500MHA0G.pdf
P25-S
P25-S
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: HOOK PICO .025" SQ PIN SET/10
Tikiake: P25-S.pdf
P2500M A0G
P2500M A0G
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1000V 25A P2500