P2500AA61
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P2500AA61
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC 1CHP 240V 150A TYP61 TO220
Ngā Rauemi: P2500AA61.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P2500AA61
Tau Wae P2500AA61 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC 1CHP 240V 150A TYP61 TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4514 pcs Pepa Raraunga P2500AA61.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 240V
Tuhinga o mua - Breakover 290V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-2
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 35pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P25-E5017-2
P25-E5017-2
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONTACTORS
I roto i te taonga: 517 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: CONTACTORS
I roto i te taonga: 512 pcs
Tikiake:
RFQ
P25-S
P25-S
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: HOOK PICO .025" SQ PIN SET/10
I roto i te taonga: 2919 pcs
Tikiake: P25-S.pdf
P2500Q12BLRP
P2500Q12BLRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: THYRISTOR QFN 3X3 2L
I roto i te taonga: 91846 pcs
P250
P250
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: PROBE OSC 250MHZ X100 1.2M CABLE
Tikiake: P250.pdf
P2500MHA0G
P2500MHA0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 25A P2500
Tikiake: P2500MHA0G.pdf
P2500AA61RP
P2500AA61RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC 1CHP 240V 150A 61TYP TO220
Tikiake: P2500AA61RP.pdf
I roto i te taonga: 605 pcs
P2500M A0G
P2500M A0G
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1000V 25A P2500
Tikiake: P2500M A0G.pdf
P2500AA61L
P2500AA61L
Tikiake: P2500AA61L.pdf
Kaihanga: SICK
Whakaahuatanga: REFLECTOR 47X47MM
Tikiake: P250.pdf
P2500Q12ALRP
P2500Q12ALRP
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel