P2200AA61
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P2200AA61
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC 1CHP 200V 150A TYP61 TO220
Ngā Rauemi: P2200AA61.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P2200AA61
Tau Wae P2200AA61 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC 1CHP 200V 150A TYP61 TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4554 pcs Pepa Raraunga P2200AA61.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 200V
Tuhinga o mua - Breakover 240V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-2
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 35pF